top of page

HİZMETLERİMİZ 

evden eve_edited.jpg

ŞEHİR İÇİ TAŞIMA

Evden eve ulaşım sorusu için verilebilecek en kısa cevap taşınacak eşyaların evden başka bir adrese taşınması işlemidir. Ancak bu işlem nakliye ile sınırlı olmadığı için deneyimli, uzman ve özel teknik beceri ve donanım gerektiren profesyonel personel tarafından gerçekleştirilmelidir.

FARKLI.jpeg

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMA

Farklı nedenlerden ötürü bulunduğumuz kentten farklı bir kente taşınmak zorunda kalabiliyoruz. Bu aşamada farklı bir şehre taşınma işleminin nasıl yapılacağı sorusu akıllar gelmektedir. Özellikle Ankara gibi büyük kentlerde şehirlerarası nakliye hizmetlerine yoğun bir ihtiyaç duyulmaktadır.

asabsöör.jfif

ASANSÖRLÜ TAŞIMA 

Asansör taşımacılığı, yükleri güvenli ve hızlı bir şekilde üst katlara zarar vermeden taşıyabilen portatif modüler bir sistemdir. Urankent Nakliye olarak Ankara asansörlü taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ulaşım alanında önemli bir rol oynayan asansör, çeşitli kullanım alanlarında uygun koşullar sağlandığı takdirde oldukça güvenli bir ulaşım şeklidir.

BÜRO & OFİS TAŞIMA 

Hem ev hem de ofis taşımacılığı uzmanlık gerektirir. Nakliyat ya da taşımacılık sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak firma olarak misyonumuzdur.

bottom of page