top of page

KURUMSAL TAŞIMA 

Uzun yıllardır nakliyat alanında olan firmamızla eşyalarınız emin ellerde. Urankent Nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Sizlerin isteklerini, memnuniyetini ön plana alarak çalışmalarımızı devam ettirmekte ve kendimizi geliştirmekteyiz.Urankent Nakliye lojistik hizmetlerde 2009 yılında HALİS DURSUN öncülüğünde kurulmuş, kalite ve güveni birbiriyle tamamlayan bir taşımacılık şirketi kurmuştur. Bu doğrultuda 2021 yılına gelmiş olduğumuz şu günlerde kurumsal kimliği tamamlamış ve Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde en çok tercih edilen nakliyat şirketi seçilmiş bir firmadır.Tüm Türkiye il sınırları genelinde evden eve nakliye, parsiyel eşya taşımacılık, asansörlü taşımacılık, ev ofis eşya depolama ve bunun gibi pek çok hizmet içerisinde Urankent Nakliyat profesyonel Kurumsal Nakliyat çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerimizin eşyalarını kusursuz olarak taşıyabilmek için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

FERDİ_edited.jpg
BaşakşehirCityHospital_(1).jpg

HASTANE TAŞIMA 

İçerisinde insan sağlığı için büyük önem barındıran alet ve edevatlara sahip olan hastaneler, nakliyat işlemlerinin en hassas noktalarından birisidir. Bu nedenle hastane taşımacılığına tüm nakliyat şirketleri büyük özen göstermektedir.

BOYNER.jpg

MAĞAZA TAŞIMA 

Dikkat gerektiren taşımacılık kollarından birisi olan mağaza taşımacılığı konusunda başarılı çalışmaları olan Urankent Nakliyat, adından sık sık söz ettirmektedir. Kurulduğu 2009 yılından beri elde ettiği deneyim ve tecrübeleri ile müşterisinin tüm talep ve problemlerine anında çözüm önerisi üreten firma, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir.

banka.jpg

BANKA TAŞIMA 

Urankent Nakliyat olarak Taşımacılık denildiğinde akıllara gelen en güvenilir nakliyat firması olmaktan dolayı mutluyuz. Sizlere senelerdir sunduğumuz kaliteli hizmet ve güvenilir nakliye garantisiyle hizmet etmekteyiz. Sadece evden eve nakliyat değil iş yerlerinin ve kurumların taşımacılığını da yapmaktayız.

dershane.jpg

DERSHANE TAŞIMA

Dershane taşımacılığı konusunda çığır açan hizmetleriyle sektörde önemli bir yer edinen firma, kurumlarda yer alan tüm eşyalara büyük bir hassasiyet göstermektedir. Eğitimli elemanlar, kaliteli ekipman ve son model kapalı çelik kasa araçlardan oluşan geniş filosu ile dershane gibi kurumlara gerekli nakliyat desteğini sağlayan Urankent Nakliyat, müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı çalışmaları ile büyük beğeni kazanmaktadır.

bottom of page